info
عکس ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان
category

ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان

ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار نماز واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار و همچنین داروخانه دکتر دارابی، پیتزا و ساندویچ ریحون، ایستگاه اتوبوس میدان سرافرازان، باتری سازی محسن و کافی شاپ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان مشهد

در شهر مشهد، محله سرافرازان ، ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نماز، بین نماز 14 و بلوار سرافرازان قرار دارد. ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس دانیال قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تقاطع سرافرازان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران
  بلوار شهید فکوری، بین رز1/6 و میدان یادگاران
 • ایستگاه اتوبوس نخل 21/3
  بزرگراه کمربند سبز، بلوار دلاوران
 • ایستگاه اتوبوس پایانه سرافرازان
  بلوار سرافرازان، نزدیک به تقاطع سرافرازان 49
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان ندارد.
  neshan logo