info
عکس ایستگاه اتوبوس آرمان
category

ایستگاه اتوبوس آرمان محله سرافرازان، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آرمان

ایستگاه اتوبوس آرمان (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار نماز واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و پنج ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هنرستان هنرهای زیبا(دخترانه)، ایستگاه اتوبوس آرمان، تهیه غذای مارکوپولو، آرایشکده فرست کلاس و شرکت گازرسانی پنجه فولاد توس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آرمان مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس آرمان مشهد است که در محله سرافرازان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نماز، بین نماز 14 و 16 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آرمان مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس درون شهری پدرام واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آرمان مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آرمان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس زیتون
  بلوار نماز، نرسیده به نماز 4
 • ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران
  بلوار شهید فکوری، بین رز 1/6 و میدان یادگاران
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس نخل 21/3
  بزرگراه کمربند سبز، بلوار دلاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آرمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آرمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آرمان ندارد.
  neshan logo