info
عکس ایستگاه اتوبوس نخل 21/3
category

ایستگاه اتوبوس نخل 21/3 محله زکریا، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نخل 21/3

ایستگاه اتوبوس نخل 21/3 (ایستگاه اتوبوس) در محله زکریا مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله زکریا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خطیب و همچنین شرکت تسلا GPS، مسجد امام علی (ع)، ایستگاه اتوبوس نخل 21/3، باشگاه اسطوره و لیان مزون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نخل 21/3 مشهد

در شهر مشهد، ، ایستگاه اتوبوس نخل 21/3 مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه کمربند سبز، بلوار دلاوران قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس نخل 21/3 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نخل 21/3 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نخل 21/3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و دلاوران
  بلوار نماز، بین نماز 17 و بلوار دلاوران
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان
  بلوار نماز، بین نماز 14 و بلوار سرافرازان
 • ایستگاه اتوبوس پایانه سرافرازان
  بلوار سرافرازان، نزدیک به تقاطع سرافرازان 49
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نخل 21/3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نخل 21/3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نخل 21/3 ندارد.
  neshan logo