info
عکس باشگاه اسطوره
category

باشگاه اسطوره محله سرافرازان، مشهد

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی باشگاه اسطوره

باشگاه اسطوره (سالن و مجموعه ورزشی) در محله سرافرازان مشهد و بزرگراه کمربند سبز، نخل، بلوار دلاوران واقع شده است. این مجتمع یکی از بیست و دو مجموعه ورزشی در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان خطیب و همچنین برج های مسکونی لویزان، شرکت تسلا GPS، کوه پارک (شروع مسیر پیاده‌روی و دوچرخه)، شرکت سپیده عمران لویزان و ایستگاه اتوبوس انتهای دلاوران قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده باشگاه اسطوره واقع شده‌اند:

 • آکادمی ورزشی لیپار
  بلوار نماز، بلوار دلاوران
 • باشگاه هاپکیدو ( خانه قهرمانان )
  (5.0)
  بلوار نماز، نماز 13
 • پرورش اندام احسان
  (5.0)
  بلوار سرافرازان
 • باشگاه بدنسازی معینی
  (5.0)
  میدان سرافرازان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی باشگاه اسطوره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد باشگاه اسطوره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه باشگاه اسطوره ندارد.
  neshan logo