info
عکس ایستگاه اتوبوس انتهای دلاوران
category

ایستگاه اتوبوس انتهای دلاوران محله سرافرازان، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس انتهای دلاوران

ایستگاه اتوبوس انتهای دلاوران (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خطیب و دره مهربانی و همچنین برج های مسکونی لویزان، شرکت تسلا GPS، شرکت سپیده عمران لویزان، کوه پارک (شروع مسیر پیاده‌روی و دوچرخه) و باشگاه اسطوره قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس انتهای دلاوران مشهد

ایستگاه اتوبوس انتهای دلاوران مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله سرافرازان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بلوار دلاوران قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس انتهای دلاوران مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس انتهای دلاوران مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده انتهای دلاوران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نماز 5
  بلوار نماز، بین نماز3 و نماز 5
 • ایستگاه اتوبوس نماز 6
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس آرمان
  بلوار نماز، بین پایداری 7 و نماز 14
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان
  بلوار نماز، بین نماز 14 و بلوار سرافرازان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس انتهای دلاوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس انتهای دلاوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس انتهای دلاوران ندارد.
  neshan logo