info
عکس ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون
category

ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون محله چهارچشمه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون

ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار نماز واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تپه عظیمی و همچنین مجتمع مسکونی سبلان، ایستگاه اتوبوس زیتون، برنج روغن و حبوبات اطمینان، فرهنگسرای سلامت و خشکشویی سنا گل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون مشهد، شهر مشهد، محله چهارچشمه است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نماز قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی کوهسر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ساختمان زیتون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آرمان
  بلوار نماز، بین پایداری 7 و نماز 14
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع نماز و هاشمیه
  بلوار نماز، نرسیده به هاشمیه
 • ایستگاه اتوبوس هاشمیه 89
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 89
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون ندارد.
  neshan logo