info
عکس ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15
category

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15 محله چهارچشمه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15 (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار سرافرازان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند تپه نیاوران و پنج شنبه بازار و همچنین تار کافه، باتری سازی محسن، آقای کافی نت، بوستان پگاه و لوازم یدکی سرافراز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15 مشهد

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله چهارچشمه قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 15 و بلوار نماز بروید. ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس شبانه روزی کوهسر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرافرازان 15 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نخل 1
  بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی 3 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 15 و بلوار نماز
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo