info
عکس ایستگاه اتوبوس نخل 1
category

ایستگاه اتوبوس نخل 1 محله زکریا، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نخل 1

ایستگاه اتوبوس نخل 1 (ایستگاه اتوبوس) در محله زکریا مشهد و خیابان دلاوران 20 - شهید عارفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله زکریا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی سپاهان باطری باقری، بوستان دلاوران، مسجد حجت بن الحسن (عج)، گالری زرین گام و نانوایی سنگک نارنج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نخل 1 مشهد

در شهر مشهد، ، ایستگاه اتوبوس نخل 1 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی3 و 4 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نخل 1 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس نخل 1 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نخل 1 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 15 و بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 38 و 40
 • ایستگاه اتوبوس نماز 6
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی1 و 3
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نخل 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نخل 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نخل 1 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی3 و 4
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo