info
عکس ایستگاه اتوبوس نخل 3
category

ایستگاه اتوبوس نخل 3 محله زکریا، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نخل 3

ایستگاه اتوبوس نخل 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله زکریا مشهد و خیابان دلاوران 20 - شهید عارفی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله زکریا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی سپاهان باطری باقری، گالری زرین گام، لویزان مارکت، نانوایی سنگک نارنج و بیمه ملت (نمایندگی محمدزاده) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نخل 3 مشهد

ایستگاه اتوبوس نخل 3 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی3 و 4 می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نخل 3 مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نخل 3 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نخل 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 19
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 17 و 19
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان
  بلوار نماز، بین نماز 14 و بلوار سرافرازان
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 52/2
  بلوار سرافرازان، شهید خسروی، بین شهید خسروی1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس پایداری
  بلوار نماز، بلوار دلاوران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 23 مهر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نخل 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 23 مهر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نخل 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نخل 3 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی3 و 4
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo