info
عکس ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38
category

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38 محله سرافرازان، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38

ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38 (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار سرافرازان واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند تپه نیاوران و پنج شنبه بازار و همچنین تار کافه، کاردرمانی توانا، باتری سازی محسن، آقای کافی نت و ماژان مارکت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38 مشهد

در شهر مشهد، محله سرافرازان ، ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 38 و 40 است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی کوهسر واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرافرازان 38 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نخل 1
  بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی 3 و 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38 ندارد.
  neshan logo