info
عکس ایستگاه اتوبوس اداره اتباع
category

ایستگاه اتوبوس اداره اتباع محله چهارچشمه، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اداره اتباع

ایستگاه اتوبوس اداره اتباع (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار نماز واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کوه سر مال و همچنین شرکت مشهد تدبیر، ایستگاه اتوبوس اداره اتباع، املاک ناصری و مجتمع مسکونی آبشار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اداره اتباع مشهد

در شهر مشهد، محله چهارچشمه ، ایستگاه اتوبوس اداره اتباع مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار نماز، بین نماز 2 و 4 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اداره اتباع مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس شبانه روزی کوهسر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اداره اتباع واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 38 و 40
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 15 و بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس نماز 6
  بلوار نماز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 04 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اداره اتباع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 04 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اداره اتباع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اداره اتباع ندارد.
  neshan logo