info
عکس ایستگاه اتوبوس هاشمیه 77
category

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 77 محله نیروی هوایی، مشهد

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 77

ایستگاه اتوبوس هاشمیه 77 (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی مشهد و بلوار هاشمیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و مجتمع فرهنگی تفریحی کوه‌سر و همچنین عطر 424، سوپر و خوار و بار فروشی قمی، پیرایش مردانه سجاد هِرمِس، فست فود بوفالو (خانه برگر سابق) و سبزیجات آماده یاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هاشمیه 77 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس هاشمیه 77 مشهد است که در محله نیروی هوایی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار هاشمیه، بین هاشمیه 77 و هاشمیه 79 است. ایستگاه اتوبوس هاشمیه 77 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس تیز پرواز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس هاشمیه 77 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هاشمیه 77 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان هاشمیه
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 51
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان زیتون
  بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان 31
  بلوار هنرستان، بین هنرستان 31 و 33
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 24 و 26
 • ایستگاه اتوبوس زیتون
  بلوار نماز، نرسیده به نماز 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هاشمیه 77 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هاشمیه 77 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هاشمیه 77 ندارد.
  neshan logo