info
عکس ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 7
category

ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 7 محله نیروی هوایی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 7

ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله نیروی هوایی مشهد و خیابان فکوری 27 - 19 بهمن واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و سه ایستگاه اتوبوس در محله نیروی هوایی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بوستان بهمن، آقای پنیر، پیرایش سجاد مسگری، لبنیات حسینی و کلبه پروتئین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 7 مشهد

در شهر مشهد، محله نیروی هوایی ، ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 7 مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید فکوری، فکوری 27، بین بلوار شهید کشوری و 19 بهمن 7 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 7 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس شبانه روزی کوهسر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 7 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نوزده بهمن 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 17
  بلوار شهید فکوری، بین میدان هشتم شهریور و فکوری 17
 • ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین میدان شهید محمد اسدی و کوثر 15
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نوزده بهمن 7 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فکوری، فکوری 27، بین بلوار شهید کشوری و 19 بهمن 7
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo