info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری محله چهارچشمه، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری

ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار شهید کشوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه افق کوروش (شعبه هاشمیه)، فست فود سیامو، دامپزشکی گیشا، کباب کوهستان (برادران رفعت) و کافی شاپ کوکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری مشهد است که در محله چهارچشمه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار هاشمیه، بلوار شهید کشوری، بین شهید کشوری 4 و فکوری 43 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری مشهد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف مشهد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس شبانه روزی کوهسر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای بلوارشهید کشوری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 7 و میدان یادگاران
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 26
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 24 و 26
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 21
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری 19 و 21
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار هاشمیه، بلوار شهید کشوری، بین شهید کشوری 4 و فکوری 43
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo