info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران
category

ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران محله چهارچشمه، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران

ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران (ایستگاه اتوبوس) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار سرافرازان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک موزه علوم زمین مشهد و ساختمان پیمان نیک کاران و همچنین چلو کباب ریحون، الکتریکی و دفتر خدمات برق جهان، فروشگاه شهرما، مسجد امام حسین (ع) و سوپر گوشت سرافرازان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران مشهد

در شهر مشهد، محله چهارچشمه ، ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 7 و میدان یادگاران بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس برسام را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان یادگاران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوارشهید کشوری
  بلوار هاشمیه، بلوار شهید کشوری، بین شهید کشوری 4 و فکوری 43
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 15
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 15 و بلوار نماز
 • ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 14
  بلوار شهید صارمی، بین صارمی 9 و 11
 • ایستگاه اتوبوس سرافرازان 38
  بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 38 و 40
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 01 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 01 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سرافرازان، بین سرافرازان 7 و میدان یادگاران
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo