info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران
category

ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران محله سرافرازان، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران

ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران (ایستگاه اتوبوس) در محله سرافرازان مشهد و بلوار شهید فکوری واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک موزه علوم زمین مشهد و ساختمان پیمان نیک کاران و همچنین بازار میوه و تره بار سرافرازان، چلو کباب ریحون، فروشگاه شهرما، مسجد امام حسین (ع) و سوپر گوشت سرافرازان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران مشهد

ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله سرافرازان پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فکوری، بین رز 1/6 و میدان یادگاران واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس برسام واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان یادگاران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تقاطع سرافرازان
  بلوار نماز، بین نماز 14 و بلوار سرافرازان
 • ایستگاه اتوبوس آرمان
  بلوار نماز، بین نماز 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس شهید فکوری 35
  بلوار شهید فکوری، بین فکوری35 و 37
 • ایستگاه اتوبوس پایداری 7
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری، بین پایداری 7 و 9/1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران ندارد.
  neshan logo