info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8
category

ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8 محله کوثر، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8

ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوثر مشهد و بلوار شهید صارمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی ایستگاه اتوبوس در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه رانندگی محمد زاده، بینایی سنجی و عینک نگاه نو، هایپر مارکت ایریس، بانک صادرات و کترینگ و غذای آماده طباطبائی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله کوثر قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید صارمی، بین صارمی 4 و صارمی 8 بروید. ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس برسام قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8 مشهد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید صارمی 8 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 15
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین کوثر 15 و کوثرجنوبی 18
 • ایستگاه اتوبوس کوثر جنوبی 16
  بلوار پیروزی، کوثر جنوبی، بین میدان شهید محمد اسدی و کوثر 15
 • ایستگاه اتوبوس میدان یادگاران
  بلوار شهید فکوری، بین رز 1/6 و میدان یادگاران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید صارمی 8 ندارد.
  neshan logo