info
عکس ایستگاه اتوبوس پایداری
category

ایستگاه اتوبوس پایداری مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایداری

ایستگاه اتوبوس پایداری (ایستگاه اتوبوس) در مشهد و بلوار دلاوران واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نمایندگی نانوسان و همچنین کارواش چشم انداز، بستنی آقابزرگ (شعبه ۳)، آپارات و لاستیک رضایی، ایستگاه اتوبوس انتهای پایداری و کترینگ آفتاب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایداری مشهد

ایستگاه اتوبوس پایداری مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نماز، بلوار دلاوران قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایداری مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایداری مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایداری

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مُحَمَّدْ
  جمعه 27 بهمن ماه 1402

  دارای نیمکت برای نشستن و استراحت و انتظار

  6

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس نخل 9
  بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس نخل 9
  بزرگراه کمربند سبز، دلاوران 20 - شهید عارفی، بین عارفی 11 و 13
 • ایستگاه اتوبوس دلاوران 9
  بلوار شهید فکوری، بلوار دلاوران، بین دلاوران 7 و 9
 • ایستگاه اتوبوس آرمان
  بلوار نماز، بین نماز 14 و 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایداری ندارد.
  neshan logo