info
عکس سوپر مارکت یوسفی
category

سوپر مارکت یوسفی محله ازگل، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت یوسفی

سوپر مارکت یوسفی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ازگل تهران و بزرگراه شهید بابایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از نوزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل و گیاه شهید بابایی و همچنین استخر باران، مجموعه ورزشی تفریحی باران، مزرعه تخصصی گیاهان کوثر بازار بزرگ گل و گیاه شهید بابایی، پارکینگ مرآ مخ و دانشگاه علمی کاربردی شهدای مخابرات نزاجا (شهید سرتیپ امینی) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت یوسفی واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت مخبری
  بزرگراه شهید بابایی
 • سوپر مارکت لویزان 1
  (5.0)
  بزرگراه شهید بابایی، هنگام
 • سوپر مارکت
  (3.0)
  ایرانمهر، هنگام
 • سوپر مارکت محمد
  (5.0)
  بزرگراه شهید بابایی
 • سوپر مارکت و هایپر مارکت
  (3.0)
  بزرگراه شهید بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حمزه امیری (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 12 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت یوسفی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 12 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت یوسفی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت یوسفی ندارد.
  neshan logo