info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک رسولی
category

ایستگاه اتوبوس شهرک رسولی

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک رسولی

ایستگاه اتوبوس شهرک رسولی (ایستگاه اتوبوس) در استان تهران، شهرستان شمیرانات، بخش لواسانات و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ پرندگان تهران، پارکینگ شمالی باغ پرندگان، مسجد (الزهرا س) شهرک شهید رسولی، سوپر مارکت و هایپر مارکت و زمین فوتبال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک رسولی

این ایستگاه اتوبوس در بابایی واقع شده است. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهرک رسولی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک رسولی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سیدالشهداء
  بابایی
 • ایستگاه اتوبوس رسولی
  بزرگراه باقری، شهید حسن باقری، بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک رسولی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک رسولی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک رسولی ندارد.
  neshan logo