info
عکس ایستگاه اتوبوس رسولی
category

ایستگاه اتوبوس رسولی محله قاسم آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس رسولی

ایستگاه اتوبوس رسولی (ایستگاه اتوبوس) در محله قاسم آباد تهران و بزرگراه باقری، شهید حسن باقری، بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قاسم آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ پرندگان تهران، پارکینگ شمالی باغ پرندگان، مسجد (الزهرا س) شهرک شهید رسولی، خودپرداز بانک حکمت و پارک بازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس رسولی تهران

ایستگاه اتوبوس رسولی تهران در شهر تهران، محله قاسم آباد و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه باقری، شهید حسن باقری، بابایی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس رسولی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس رسولی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده رسولی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس رسولی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس رسولی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس رسولی ندارد.
neshan logo