info
عکس ایستگاه اتوبوس سیدالشهداء
category

ایستگاه اتوبوس سیدالشهداء محله قاسم آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سیدالشهداء

ایستگاه اتوبوس سیدالشهداء (ایستگاه اتوبوس) در محله قاسم آباد تهران و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله قاسم آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل و گیاه شهید بابایی و همچنین مجموعه ورزشی تفریحی باران، گل فروشی مومنی 77، پارکینگ مرآ مخ، دانشگاه علمی کاربردی شهدای مخابرات نزاجا (شهید سرتیپ امینی) و تعمیرگاه تخصصی خودرو میثم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سیدالشهداء تهران

ایستگاه اتوبوس سیدالشهداء تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله قاسم آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بابایی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس سیدالشهداء تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سیدالشهداء واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سیدالشهداء اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سیدالشهداء در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سیدالشهداء ندارد.
neshan logo