info
عکس ایستگاه اتوبوس لویزان یک
category

ایستگاه اتوبوس لویزان یک محله لویزان - شیان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لویزان یک

ایستگاه اتوبوس لویزان یک (ایستگاه اتوبوس) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان هنگام واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهرک لویزان 1، کتابخانه عمومی شهدای نیرو زمینی، پارکینگ بلوک۱۴، پایگاه سلامت ارتش و تعمیرگاه خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لویزان یک تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس لویزان یک تهران، شهر تهران، محله لویزان - شیان است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به هنگام بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس لویزان یک تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لویزان یک واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لویزان یک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لویزان یک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لویزان یک ندارد.
neshan logo