info
عکس پارکینگ بلوک۱۴عکس پارکینگ بلوک۱۴
category

پارکینگ بلوک۱۴ محله لویزان - شیان، تهران

پارکینگ

درباره‌ی پارکینگ بلوک۱۴

پارکینگ بلوک۱۴ (پارکینگ) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان زنبق واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از پنج پارکینگ در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهرک لویزان 1، پایگاه سلامت ارتش، درمانگاه داروخانه شهرک لویزان 1، دبیرستان دخترانه شهید ابراهیمی و زمین بازی اسکیت شهرک لویزان 1 قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد پارکینگ بلوک۱۴

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ( مهدی )
  جمعه 09 مهر ماه 1400

  عالی

  1

سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ بلوک۱۴ واقع شده‌اند:

 • پارکینگ
  بزرگراه شهید بابایی، هنگام
 • پارکینگ مرآ مخ
  (5.0)
  بزرگراه شهید بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خسرو خسروی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ بلوک۱۴ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ بلوک۱۴ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ بلوک۱۴ ندارد.
  neshan logo