info
عکس زمین بازی اسکیت شهرک لویزان 1
category

زمین بازی اسکیت شهرک لویزان 1 محله لویزان - شیان، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی

درباره‌ی زمین بازی اسکیت شهرک لویزان 1

زمین بازی اسکیت شهرک لویزان 1 ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان هنگام، بابایی واقع شده است. این مکان یکی از سه تفریح و سرگرمی در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید لوازم یدکی خودرو و همچنین مسجد امیر المومنین لویزان، پارکینگ بلوک۱۴، پایگاه سلامت ارتش، کتابخانه عمومی شهدای نیرو زمینی و زمین فوتبال قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد زمین بازی اسکیت شهرک لویزان 1

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    سید محمد
    دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403

    نیاز به بازسازی دارد، اما با توجه به اینکه در این محدوده، زمین بازی اسکیت دیگری نیست، غنیمت است. فقط مواظب باشید کودکان تان مجهز باشند تا بر اثر زمین خوردن آسیب نبینند. بهتر است برای روزهای بارانی، قسمت نیمکت های انتظار مسقف شود. همچنین یک سرویس بهداشتی نزدیک فضای بازی ساخته شود. در مجموع امتیاز ۴ را می دهم. موفق و شاد و پیروز باشید.


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ( مهدی ) (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زمین بازی اسکیت شهرک لویزان 1 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد زمین بازی اسکیت شهرک لویزان 1 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زمین بازی اسکیت شهرک لویزان 1 ندارد.
neshan logo