عکس مرکز خرید لوازم یدکی خودرو مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز خرید لوازم یدکی خودرو (محله لویزان - شیان، تهران)

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید بابایی

موقعیت مرکز خرید لوازم یدکی خودرو در محله لویزان - شیان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به مرکز خرید لوازم یدکی خودرو

مرکز خرید لوازم یدکی خودرو (بازار و مرکز خرید) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. این مجتمع یکی از دو بازار و مرکز خرید در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جایگاه گاز CNG شهید بابایی جنوبی، مرکز آموزش عالی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، مجتمع خدمات خودرویی ایران، کارواش روشن و سوپر مارکت رادین قرار گرفته است.


تصاویر مرکز خرید لوازم یدکی خودرو


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید بابایی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ( مهدی ) (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید لوازم یدکی خودرو تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکز بازار مجتمع مال تجاری سنتر خرید پاساژ

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید لوازم یدکی خودرو تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید لوازم یدکی خودرو تهران ندارد.
neshan logo