info
عکس ایستگاه اتوبوس لویزان یک درب شمالی
category

ایستگاه اتوبوس لویزان یک درب شمالی محله لویزان - شیان، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لویزان یک درب شمالی

ایستگاه اتوبوس لویزان یک درب شمالی (ایستگاه اتوبوس) در محله لویزان - شیان تهران و خیابان کنارگذر بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله لویزان - شیان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید لوازم یدکی خودرو و همچنین مسجد امیر المومنین لویزان، زمین بازی اسکیت شهرک لویزان 1، دبیرستان دخترانه شهید ابراهیمی، سوپر مارکت و زمین فوتبال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لویزان یک درب شمالی تهران

در شهر تهران، محله لویزان - شیان ، ایستگاه اتوبوس لویزان یک درب شمالی تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بابایی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس لویزان یک درب شمالی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس لویزان یک درب شمالی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لویزان یک درب شمالی واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لویزان یک درب شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لویزان یک درب شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لویزان یک درب شمالی ندارد.
neshan logo