info
عکس مرکز نوآوری و توسعه کسب و کارهای داده محور
category

مرکز نوآوری و توسعه کسب و کارهای داده محور محله ولیعصر، تهران

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی مرکز نوآوری و توسعه کسب و کارهای داده محور

مرکز نوآوری و توسعه کسب و کارهای داده محور (اداره و سازمان دولتی) در محله ولیعصر تهران و خیابان سازش واقع شده است. این اداره یکی از 116 اداره و سازمان دولتی در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه علوم و فناوری و مجتمع تجاری الماس کریمخان و همچنین دفتر مرکزی پخش پت شاپ پتچی، موسسه زبان ایران استرلیا، ایران موتورولا، فروشگاه پارس خزر ولیعصر | ParsKhazarShop و پارکینگ طبقاتی حافظ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو میدان ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز نوآوری و توسعه کسب و کارهای داده محور واقع شده‌اند:

 • ستاد اقامه نماز استان تهران
  بلوار کشاورز، نادری، ایتالیا، بین سرپرست و محتشمی پور
 • اداره کل امور ورشکستگی
  قرنی، سمیه، بین پروین و بهار
 • مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه
  انقلاب اسلامی، نرسیده به سعید
 • شورای عالی آموزش و تربیت فنی حرفه ای و مهارتی کشور
  ولیعصر، بزرگمهر، بین خط ویژه و برادران مظفر
 • سازمان امور عشایر
  ولیعصر، بزرگمهر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کوروش کبیر (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز نوآوری و توسعه کسب و کارهای داده محور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز نوآوری و توسعه کسب و کارهای داده محور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز نوآوری و توسعه کسب و کارهای داده محور ندارد.
  neshan logo