info
عکس برنج و حبوبات تانیش
category

برنج و حبوبات تانیش محله تهرانپارس شرقی، تهران

فروشگاه مواد غذایی

درباره‌ی برنج و حبوبات تانیش

برنج و حبوبات تانیش (فروشگاه مواد غذایی) در محله تهرانپارس شرقی تهران و خیابان عبدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده فروشگاه مواد غذایی در محله تهرانپارس شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پروین و مجتمع تجاری طناز و همچنین املاک عمارت ، لبنیات سنتی گرماس، رستوران آشنا، آب میوه امیر علی و سوپر مارکت شبانه روزی آنام قرار گرفته است.

درباره فروشگاه برنج و حبوبات تانیش تهران

فروشگاه برنج و حبوبات تانیش تهران در شهر تهران، محله تهرانپارس شرقی و قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02177328615) تماس بگیرید. فروشگاه برنج و حبوبات تانیش تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله تهرانپارس شرقی است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه مواد غذایی عیدی، سوپر محمدمهدی و مواد غذایی استادی فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه برنج و حبوبات تانیش تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه برنج و حبوبات تانیش تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس الهی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه برنج و حبوبات تانیش تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه برنج و حبوبات تانیش تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد برنج و حبوبات تانیش

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  نیلو دانا
  پنجشنبه 02 دی ماه 1400

  قیمت کالا ها رقابتی و کیفیت مرغوب و رضایت بخش


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده برنج و حبوبات تانیش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه مواد غذایی عیدی
  بزرگراه شهید سلیمانی، اسفندانی، زهدی، بین فضلعلی و فکری
 • سوپر محمدمهدی
  زین الدین، شفیعی مکرم، برغمدی (222 شرقی)
 • مواد غذایی استادی
  زین الدین، بین اتحاد و مظفری
 • عمده فروشی استادی
  زین الدین، بین اتحاد و مظفری
 • بورس برنج و حبوبات پاییزان
  بلوار خوشوقت، ترکمانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برنج و حبوبات تانیش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برنج و حبوبات تانیش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برنج و حبوبات تانیش ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار شاهد، شادالویی، عبدی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری برنج و حبوبات تانیش

  شنبه 07:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 07:00 تا 22:00
  دوشنبه 07:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 07:00 تا 22:00
  چهارشنبه 07:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 07:00 تا 22:00
  جمعه 09:45 تا 21:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo