info
عکس گل فروشی ماهان
category

گل فروشی ماهان (محله کوی مدرس، کرج)

گل فروشی

درباره‌ی گل فروشی ماهان

گل فروشی ماهان (گل فروشی) در محله کوی مدرس کرج و بلوار نبوت واقع شده است. این مکان یکی از پنج گل فروشی در محله کوی مدرس کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی نبوت و مرکز خرید مهستان و همچنین شیرینی توتک، داروخانه شبانه روزی قانون، رستوران دامون، آکادمی رباتیک روکیا و فروشگاه پ نتی قرار گرفته است.
سایر گل‌فروشی‌های که در محدوده گل فروشی ماهان واقع شده‌اند:

 • گل فروشی ماهان
  حج، بین نواب صفوی و بلوار تربیت مربی
 • گلفروشی
  بلوار نبوت، بین عمار و مسلم ابن عقیل
 • تزئینات رزگل
  (4.0)
  بلوار طالقانی شمالی، بلوار بسیج، تختی
 • گل فروشی شهر گل
  (5.0)
  بلوار ملاصدرا، بین ساوجی و بلوار تعاون
 • گل فروشی پالیز
  (3.6)
  بلوار تعاون، نرسیده به اردلان 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علیرضا صادقی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گل فروشی ماهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گل فروشی ماهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گل فروشی ماهان ندارد.
  neshan logo