info
عکس شیک کابینت
category

شیک کابینت محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شیک کابینت

شیک کابینت (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان سهروردی شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و چهار فروشگاه لوازم الکترونیک در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کوروش و همچنین رستوران البرز، اداره تامین اجتماعی شعبه 9، کافه محیط، فلایتیو و شرکت افرانت قرار گرفته است.

درباره فروشگاه شیک کابینت تهران

فروشگاه شیک کابینت تهران در شهر تهران، محله نیلوفر - شهید قندی، واقع شده است. شماره تلفن این فروشگاه 02188768174 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه شیک کابینت تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله نیلوفر - شهید قندی است و مشتریان زیادی دارد. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند خدمات تعمیر ماکروفر موج سرویس، فروشگاه شیرازی و دزدگیر ماشین زنون قرار دارند.

چطور به فروشگاه شیک کابینت تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه شیک کابینت تهران را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس کلانتری سوار قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو سهروردی که نزدیک به فروشگاه شیک کابینت تهران است، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه شیک کابینت تهران زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه شیک کابینت تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده شیک کابینت واقع شده‌اند:

 • خدمات تعمیر ماکروفر موج سرویس
  سهروردی شمالی، نیکان
 • فروشگاه شیرازی
  بهشتی، حسینی - سورنا، بین تیرداد و نکیسا
 • دزدگیر ماشین زنون
  بهشتی، حسینی - سورنا، بین نکیسا و مهرداد
 • مرکز کامپیوتر پل
  شریعتی، میرمطهری
 • بوش سرویس
  سهروردی شمالی، میرزایی زینالی، بین کاووسی فر و حسینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شیک کابینت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شیک کابینت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شیک کابینت ندارد.
  neshan logo