عکس مسجد امیرالمومنین
category

مسجد امیرالمومنین (محله کمپلو شمالی، اهواز)

مسجد
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، پل لشکر

موقعیت مسجد امیرالمومنین در محله کمپلو شمالی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مسجد امیرالمومنین (مسجد) در محله کمپلو شمالی اهواز و خیابان پل لشکر واقع شده است. این مکان یکی از هفت مسجد در محله کمپلو شمالی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید منفرد نیاکی ارتش و همچنین خودپرداز بانک حکمت ایرانیان، ایستگاه اتوبوس بيمارستان 92زرهي و داروخانه شبانه روزی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، پل لشکر


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد امیرالمومنین واقع شده‌اند:

 • مسجد فاطمیه کیانپارس
  (4.2)
  کیانپارس، موحدین، خلبان فعلی
 • مسجد النبی
  (5.0)
  لشکر، فیض
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بامداد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد امیرالمومنین اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مسجد امیرالمومنین مسجد امیرالمومنین مسجد

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد امیرالمومنین اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد امیرالمومنین اهواز ندارد.