category مسجد فاطمیه کیانپارس (محله کیانپارس، اهواز)

مسجد
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، کیانپارس، موحدین، خلبان فعلی

موقعیت مسجد فاطمیه کیانپارس یکی از مسجدهای خوب منطقه در محله کیانپارس اهواز را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مسجد فاطمیه کیانپارس (مسجد) در محله کیانپارس اهواز و خیابان موحدین واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مکان یکی از چهار مسجد در محله کیانپارس اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان خصوصی مهر و سیتی سنتر خلیج فارس و همچنین شرکت اسنپ، رستوران کاکتوس سبز، فروشگاه هاکوپیان، پارک کوثر و بنیاد شهید و ایثارگران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مسجدهای خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، کیانپارس، موحدین، خلبان فعلی


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد فاطمیه کیانپارس واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Alireza (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 06 فروردین ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد فاطمیه کیانپارس اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مسجد فاطمیه کیانپارس مسجد

آخرین بروزرسانی: شنبه 06 فروردین ماه 1401
نظرات کاربران در مورد مسجد فاطمیه کیانپارس
 • avatar
  javad.naghavi.snap (شهریار سطح ۶) شنبه 04 اردیبهشت ماه 1400

  مسجد فاطمیه کیانپارس از مساجد خوب و قدیمی اهواز و مسجدی فعال و پر از فعالیت فرهنگیه و مکانی عالی و باصفا و برای برگزاری مراسمات مذهبی و اقامه ی نماز گزینه ای مناسب است

  2
 • avatar
  عقاب تنها (شهریار سطح ۴) شنبه 03 مهر ماه 1400

  عالی بسیار فعال در تمام زمینه ها

  1
 • avatar
  karim zade (شهریار سطح ۱) دوشنبه 16 فروردین ماه 1400

  مسجد فاطمیه کیانپارس از مساجد قدیمی اهواز با حضور پرشور نمازگزارها در این مسجد

  1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد فاطمیه کیانپارس اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد فاطمیه کیانپارس اهواز ندارد.