info
عکس آرایشی پرنسس
category

آرایشی پرنسس محله فاز دو، پرند

فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آرایشی پرنسس

آرایشی پرنسس (فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی) در محله فاز دو شهر جدید پرند و خیابان سرو ۱ واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی در محله فاز دو شهر جدید پرند می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پردیسان و همچنین رستوران گل نرگس، بوستان پردیسان، اداره گاز پرند، املاک رهسپار و داروخانه مرکزی پرند قرار گرفته است.

درباره فروشگاه آرایشی پرنسس پرند

فروشگاه آرایشی پرنسس پرند در شهر پرند، محله فاز دو، واقع شده است. فروشگاه آرایشی پرنسس پرند یکی از فروشگاه‌های خوب محله فاز دو به حساب می‌آید. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2، آرایشی بهداشتی گل مریم و لوازم آرایشی بهداشتی پرنسس قرار دارند.

چطور به فروشگاه آرایشی پرنسس پرند برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه آرایشی پرنسس پرند می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پرند قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه آرایشی پرنسس پرند مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه آرایشی پرنسس پرند دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
ایستگاه‌های نزدیک به آرایشی پرنسس


سایر فروشگاه‌های لوازم آرایشی که در محدوده آرایشی پرنسس واقع شده‌اند:

 • فروشگاه آرایشی حیدری شعبه 2
  بلوار جمهوری اسلامی، بین پونه و کوهستان
 • آرایشی بهداشتی گل مریم
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، کوهستان
 • لوازم آرایشی بهداشتی پرنسس
  (2.0)
  بلوار شهید چمران، ستاره، سرو 1
 • فروشگاه آرایشی بهداشتی فرشته
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی، نور، فاتح
 • آرایشی حیدری
  (5.0)
  بلوار جمهوری اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ارتین (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آرایشی پرنسس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آرایشی پرنسس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آرایشی پرنسس ندارد.
  neshan logo