info
عکس خودپرداز ملت
category

خودپرداز ملت اصفهان

خودپرداز
4.0
3 رای

درباره‌ی خودپرداز ملت

خودپرداز ملت (خودپرداز) در اصفهان و خیابان 9 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارک کوثر 2، فروشگاه آرایشی و بهداشتی ایده آل، نانوایی کوثر، موبایل سعید و فرآورده های گوشتی امین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این دستگاه خودپرداز به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز ملت واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک مسکن
  بهارستان غربی، شهرک قدس
 • atm 🏧
  بهارستان غربی، شهرک قدس
 • خودپرداز بانک ملی
  امام خمینی، بین گلستان ارم و گلبرگ 124
 • خودپرداز بانک سامان
  امام خمینی، بین بسیج و حکیم صفایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Rah-A (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ شنبه 24 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 24 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز ملت ندارد.
  neshan logo