info
عکس درمانگاه گرگان
category

درمانگاه گرگان محله خواجه نظام، تهران

درباره‌ی درمانگاه گرگان

درمانگاه گرگان (درمانگاه) در محله خواجه نظام تهران و خیابان نامجو واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز درمانی یکی از سه درمانگاه در محله خواجه نظام تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبل کوروش و همچنین نمایندگی مجاز سایپا و پارس خودرو، دفتر پیشخوان دولت نامجو 1034، دزدگیر ماجیکار، مسجد بنی‌هاشمی و درمانگاه شبانه روزی گرگان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز درمانی به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر درمانگاه‌های که در محدوده درمانگاه گرگان واقع شده‌اند:

 • درمانگاه خیریه مهینیه
  (5.0)
  مجاهدین اسلام، زرین خامه، سادات، امامی، بین انتظاری و شیرعلی
 • درمانگاه شرکت نفت امام حسین
  (5.0)
  ابن سینا، مازندران، بین کفایی امانی و زندی
 • درمانگاه چشم پزشکی امام حسین
  (3.7)
  بزرگراه امام علی، مدنی
 • درمانگاه شهید چمران
  (2.0)
  انقلاب اسلامی، فروشگاه، مازندران، بین کلانترسوار و پیشیار
 • مجموعه درمانگاه های تخصصی بیمارستان امام حسین
  (3.8)
  بزرگراه امام علی، مدنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی درمانگاه گرگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 05 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد درمانگاه گرگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه درمانگاه گرگان ندارد.
  neshan logo