info
عکس زیروبندسازی سپاهان
category

زیروبندسازی سپاهان اصفهان

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
5.0
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی زیروبندسازی سپاهان

زیروبندسازی سپاهان (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در اصفهان و خیابان نیرو واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی یدک خواجه، فلافل یام یام، سبزیجات آماده طبخ پدیده، فروشگاه میم و رنگ سازی سید قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده زیروبندسازی سپاهان واقع شده‌اند:

 • سپرسازی سپاهان
  جی غربی، مهدیه، بین محمدی و گل نرگس
 • تعمیرگاه میلاد
  رکن الدوله شرقی، بین علیرضا جمالی و قائم
 • خدمات تخصصی برق اتومبیل متین
  جی غربی، مهدیه، بین محمدی و گل نرگس
 • تعمیرگاه خودرو مطیع
  شهید رجایی، باهنر، گل نرگس
 • مکانیکی سرلک
  جی غربی، مهدیه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیان (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زیروبندسازی سپاهان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد زیروبندسازی سپاهان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زیروبندسازی سپاهان ندارد.
  neshan logo