عکس سوپر مارکت قائم
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت قائم (محله مطهری، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور، جاویدان

موقعیت سوپر مارکت قائم در محله مطهری تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت قائم (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله مطهری تهران و خیابان جاویدان واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله مطهری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند دنیای بازی ماهک و مجتمع تجاری رضوان و همچنین چلوکبابی گل یاس، رستوران قائم، خدمات برق خودرو فراستاد، فست فود توپولی و الکتریکی صفایی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید رضایی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه بعثت، 17 شهریور، جاویدان


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت قائم واقع شده‌اند:

 • فروشگاه خالدی
  شوش، ابراهیمی ارج، تکلی
 • سوپر مارکت محمدزاده
  بزرگراه بعثت، امام رضا، شهيد شهریاری
 • لبن پروتیین محمدی
  شوش، ابراهیمی ارج، بین تکلی و کاظمی
 • بقالی کریم آقا
  شوش، 17 شهریور، بین عامری و آرونی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسن خالو (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت قائم ندارد.
  neshan logo