info
عکس مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی
category

مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی محله فاطمی، تهران

فروشگاه مبلمان
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی

مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی (فروشگاه مبلمان) در محله فاطمی تهران و خیابان انتصاریه واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت فروشگاه مبلمان در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز قلب تهران و همچنین موسسه آموزش عالی هنر و معماری پارس (ساختمان شماره ۲ و ۳)، هتل پارادیس، نشر چشمه ساختمان مرکزی، پیتزا فرشته و بودا بار قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مبل و مبلمان خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی تهران

برای رفتن به فروشگاه مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی تهران باید به شهر تهران، محله فاطمی و بروید. شماره تلفن این فروشگاه 09391007550 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله فاطمی است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند مبلمان اداری، مرکز علمی کاربردی مبلمان و دکوراسیون و رویه کوبی و تعمیرات مبل رضا در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خاک شناسی قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی تهران ایستگاه مترو کارگر نیز می‌باشد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
سایر شعب مبلمان اداری دنا در تهران

مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی در سایر شهرها


سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی واقع شده‌اند:

 • مبلمان اداری
  (5.0)
  بزرگراه شهید گمنام، پنجم
 • مرکز علمی کاربردی مبلمان و دکوراسیون
  (5.0)
  دکتر فاطمی، بین هشت بهشت و پروین اعتصامی
 • رویه کوبی و تعمیرات مبل رضا
  (5.0)
  کارگر شمالی، حسین نیا، کیایی
 • شرکت سورن تجارت شهر
  (3.0)
  کارگر شمالی، کاظمیان
 • خانه مبل بهداد
  (4.0)
  کارگر شمالی، دانش ثانی، صالحی، بین مظفری خواه و شکرالله
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خلیلی نژاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مبلمان اداری دنا صنعت شعبه کارگر شمالی ندارد.
  neshan logo