عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب (محله فاطمی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی، بین خسروی و اردهال

موقعیت ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب در محله فاطمی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمی تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شریعتی، موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین مسجد امیر، مرکز قلب تهران، پمپ بنزین، رستوران دالون دراز و مرکز روماتیسم ایران قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، کارگر شمالی، بین خسروی و اردهال


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان قلب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
  زیرگذر گیشا
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه مخابرات
  کارگر شمالی، بین پانزدهم و فرشی مقدم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کهکشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بیمارستان بینارستان قلب تهران حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب ندارد.
  neshan logo