info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب محله فاطمی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب

ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب (ایستگاه اتوبوس) در محله فاطمی تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بازیگاه فرفره رنگی، مرکز قلب تهران، موزه فرش ایران و مرکز خرید لاله و همچنین پمپ بنزین شماره ۲۴۰، صرافی پویا، مسجد امیر، آتلیه عکاسی پدرام و مرکز روماتیسم ایران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب تهران است که در محله فاطمی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در کارگر شمالی، بین خسروی و مظفری خواه قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو دانشگاه تربیت مدرس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس میهن تاکسی قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان قلب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس آمار
  دکتر فاطمی، بین پروین اعتصامی و رهی معیری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کهکشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان قلب ندارد.
  neshan logo