info
عکس کافه سنتی سی دار
category

کافه سنتی سی دار محله سنگلج، تهران

درباره‌ی کافه سنتی سی دار

کافه سنتی سی دار (کافی‌شاپ) در محله سنگلج تهران و خیابان دوم واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهار کافی‌شاپ در محله سنگلج تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک شهر و حمیدیان مال و همچنین هتل صدار، پمپ بنزین پانزده خرداد، لوستر تندیس، مسجد الله و پاساژ آفتاب قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه سنتی سی دار تهران

برای رفتن به کافی شاپ کافه سنتی سی دار تهران باید به شهر تهران محله سنگلج بروید. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان تهران، تهران، 15 خرداد، عدالت خواه، علی اکبری، دوم است.

کافی شاپ کافه سنتی سی دار تهران یکی از کافی شاپ‌های محبوب محله سنگلج است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه سنتی سی دار تهران برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس کلانتری منیریه در نزدیکی کافی شاپ کافه سنتی سی دار تهران قرار دارد. برای رفتن به این کافی شاپ از طریق مترو، می‌توانید در ایستگاه مترو خیام پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ کافه سنتی سی دار تهران به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. از جمله اطلاعاتی که در اپلیکیشن نشان می‌توانید ببینید، آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در ادامه، شما می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه سنتی سی دار تهران و ایستگاه‌هایی که در نزدیکی آن هستند را ببینید. یادتان باشد اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و دیگر کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه سنتی سی دار واقع شده‌اند:

 • همکافه
  خیام، 15 خرداد، بازار کفاشها، تیمچه حاجب الدوله
 • قهوه آنیس
  خیام، 15 خرداد، بین زرتشتیها و بازار کفاشها
 • قهوه فروشی رونساس
  پل ابوسعید، وحدت اسلامی
 • گروه بازرگانی پرشین (کافه تالی)
  وحدت اسلامی، امام خمینی
 • قهوه پسر خوب
  وحدت اسلامی، پور ولی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه سنتی سی دار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه سنتی سی دار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه سنتی سی دار ندارد.
  neshan logo