info
عکس سرای قزوینیها
category

سرای قزوینیها محله بازار تهران، تهران

فروشگاه آجیل و خشکبار
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سرای قزوینیها

سرای قزوینیها (فروشگاه آجیل و خشکبار) در محله بازار تهران تهران و خیابان بازار غریبیان واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و یک فروشگاه آجیل و خشکبار در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید دکتر چمران و بازار بزرگ تهران و همچنین مسجد جامع بازار تهران، رستوران مرشد، پخش اسباب بازی A 2 - toys، بازار تحریر و پارسا پاکت قرار گرفته است.

درباره فروشگاه سرای قزوینیها تهران

برای رفتن به فروشگاه سرای قزوینیها تهران باید به شهر تهران، محله بازار تهران و بروید. فروشگاه سرای قزوینیها تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله بازار تهران است و مشتریان زیادی دارد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به خشکبار مهرداد احمدی، خشکبار حاج احمد آجیلی و خشکبار نمونه اشاره کرد.

چطور به فروشگاه سرای قزوینیها تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سرای قزوینیها تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین قرار دارد. اگر با استفاده از مترو به این فروشگاه می‌روید، در ایستگاه مترو خیام که نزدیک‌ترین ایستگاه به فروشگاه سرای قزوینیها تهران می‌باشد، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه سرای قزوینیها تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه سرای قزوینیها تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های آجیل و خشکبار که در محدوده سرای قزوینیها واقع شده‌اند:

 • خشکبار مهرداد احمدی
  ری، برادران حاتمی، بین کریمی و محقق
 • خشکبار حاج احمد آجیلی
  صاحب جمع، بین خط ویژه و مهدویه
 • خشکبار نمونه
  صاحب جمع، پاساژ نو
 • آجیل و خشکبار اسلامی
  خیام، 15 خرداد، بین زرتشتیها و بازار کفاشها
 • سرای میرزا اسماعیل
  مصطفی خمینی، سید اسماعیل دوم، سید اسماعیل، چهل تن، بین برادران نیری و بازار غریبیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط خشکبار سادات (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سرای قزوینیها اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سرای قزوینیها در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سرای قزوینیها ندارد.
  neshan logo