info
عکس میتا مارکت
category

میتا مارکت محله الهیه، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی میتا مارکت

میتا مارکت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله الهیه تهران و خیابان بوسنی هرزگوین واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله الهیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری سام سنتر و همچنین رستوران کاساب، سام کافه، بوتیک مال ملل، آشپزخانه ایرانی بومی و پاساژ فرشته قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده میتا مارکت واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت
  نلسون ماندلا (جردن)، روانپور، بین ایثار یکم و ایثار سوم
 • سوپر امین جام جم
  ولیعصر، بین کامکار ها و خرسند
 • هایمارت - فروشگاه برادران قربانی
  ولیعصر، دربندی، بین ملکوتی و رضایی
 • سوپرمارکت بلوچ
  شهرداری، ولیعصر، دربندی، حسابی، بین سالور و اکبری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آب پرور (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میتا مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میتا مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میتا مارکت ندارد.
  neshan logo