عکس ایستگاه مترو عبدل آباد
category

ایستگاه مترو عبدل آباد (محله عبدل آباد، تهران)

ایستگاه مترو
4.5
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه چراغی

موقعیت ایستگاه مترو عبدل آباد در محله عبدل آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه مترو عبدل آباد (ایستگاه مترو) در محله عبدل آباد تهران و خیابان چراغی، شرق واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار پارچه عبدل آباد تهران (احسانی) و همچنین فروشگاه سینا چرم (محمد خانی)، فروشگاه هفت، صنایع قالبسازی تنگستن کار، باطری سازی سلطان و تعویض روغنی عمو حسن قرار گرفته است.


تصاویر ایستگاه مترو عبدل آباد


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه چراغی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو عبدل آباد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه مترو متروی قطار شهری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو عبدل آباد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو عبدل آباد تهران ندارد.