عکس مسجد قائم
category

مسجد قائم (محله زرهی - امیرکبیر، شیراز)

مسجد
4.0
7 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوارباغ حوض، 10 باغ حوض

موقعیت مسجد قائم در محله زرهی - امیرکبیر شیراز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مسجد قائم (مسجد) در محله زرهی - امیرکبیر شیراز و خیابان 10 باغ حوض واقع شده است. این مکان یکی از چهار مسجد در محله زرهی - امیرکبیر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آتلیه عکس پیمان، خرازی کلاسیک، مدرسه فاطمیه، پارک محله تل بادی و داروخانه دکتر محمد باقر قشون قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوارباغ حوض، 10 باغ حوض

تلفن تماس: 07138200218


سایر مسجدهای که در محدوده مسجد قائم واقع شده‌اند:

 • مسجد امتیاز نو
  (5.0)
  بلوار استقلال، 1 شبان
 • مسجد المهدی
  (5.0)
  بلوار بعثت، 47، 34/1
 • مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س)
  (4.0)
  بلوار امیرکبیر، 10 امیرکبیر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وحیدی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد قائم شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مسجد قائم مسجد

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد قائم شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد قائم شیراز ندارد.