info
عکس موسسه فیلم سازی مهتا تصویر
category

موسسه فیلم سازی مهتا تصویر محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی موسسه فیلم سازی مهتا تصویر

موسسه فیلم سازی مهتا تصویر (مرکز فرهنگی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان کوروش واقع شده است. این مرکز یکی از هشت مرکز فرهنگی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کوروش و همچنین رستوران البرز، پاپکو، آژانس هواپیمایی و مسافرتی آفتاب ساحل آبی، شرکت افرانت و کلینیک دکتر دبیر اشرافی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو شهید قدوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز فرهنگی که در محدوده موسسه فیلم سازی مهتا تصویر واقع شده‌اند:

 • انجمن صنفی ویراستاران
  بزرگراه شهید سلیمانی، قنبرزاده، قنبرزاده 10
 • مجموعه فرهنگی غدیر
 • موسسه فرهنگی هنری سپند هنر
  سهروردی شمالی، حاج حسنی
 • خبرگزاری افتانا
  سهروردی شمالی، حاج حسنی
 • انجمن معتادان گمنام
  سهروردی شمالی، مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عرفان قاسم پور (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه فیلم سازی مهتا تصویر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه فیلم سازی مهتا تصویر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه فیلم سازی مهتا تصویر ندارد.
  location سهروردی شمالی، کوروش، پلاک 45، واحد 10
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری موسسه فیلم سازی مهتا تصویر

  شنبه 08:30 تا 16:30
  یک‌شنبه 08:30 تا 16:30
  دوشنبه 08:30 تا 16:30
  سه‌شنبه 08:30 تا 16:30
  چهارشنبه 08:30 تا 16:30
  پنج‌شنبه تعطیل است
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo