info
عکس موسسه فرهنگی هنری سپند هنر
category

موسسه فرهنگی هنری سپند هنر محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

درباره‌ی موسسه فرهنگی هنری سپند هنر

موسسه فرهنگی هنری سپند هنر (مرکز فرهنگی) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان حاج حسنی واقع شده است. این مرکز یکی از هشت مرکز فرهنگی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه رضا عباسی و مرکز خرید اندیشه و همچنین بیمارستان دامپزشکی اکسیژن، شرکت رهام داتک، کافی‌شاپ عمارت نیلی، حسینیه توحید و ولایت و انجمن حمایت از حقوق کودکان قرار گرفته است.
سایر مراکز فرهنگی که در محدوده موسسه فرهنگی هنری سپند هنر واقع شده‌اند:

 • امیدان حضور جوان
  بزرگراه شهید همت، شبنم
 • موسسه فیلم سازی مهتا تصویر
  سهروردی شمالی، کوروش
 • خبرگزاری افتانا
  سهروردی شمالی، حاج حسنی
 • موسسه فرهنگی رسانه یار
  (5.0)
  شریعتی، متحیر
 • موسسه فرهنگی تماشا
  (1.0)
  جلفا، قناری غربی، شاهین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آرمان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه فرهنگی هنری سپند هنر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه فرهنگی هنری سپند هنر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه فرهنگی هنری سپند هنر ندارد.
  neshan logo