عکس سوپر مارکت دریانی
مشاهده در نقشه نشان
category

سوپر مارکت دریانی (محله میرداماد، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار میرداماد، نسا، پانزدهم، بین اربابی و یاس

موقعیت سوپر مارکت دریانی در محله میرداماد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

سوپر مارکت دریانی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله میرداماد تهران و خیابان 15 م واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله میرداماد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند فور فان سنتر، بیمارستان ایرانمهر، موزه سرای شهید آیت الله دکتر بهشتی و مجتمع تجاری نگین ظفر و همچنین برگر زغالی، کافه کارگاه، ظفر الکترونیک، چاپ و تبلیغات ظفر و آژانس هواپیمایی الهه سفر قرن قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار میرداماد، نسا، پانزدهم، بین اربابی و یاس


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت دریانی واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت نفت
  بلوار میرداماد، دکتر مصدق شمالی، بین هفتم و صفویان
 • دیلی مارکت
  شیدایی
 • سوپر شاهین
  آرش شرقی، عمرانی، سالاری
 • سوپر مارکت یاران دریان
  شیدایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ab^Iravani (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت دریانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت دریانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت دریانی ندارد.
  neshan logo