info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید پژاوند
category

ایستگاه اتوبوس شهید پژاوند محله شهرک ولیعصر جنوبی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید پژاوند

ایستگاه اتوبوس شهید پژاوند (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک ولیعصر جنوبی تهران و خیابان کنار گذر آیت الله سعیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک ولیعصر جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار وصفنارد و همچنین آقای باطری آقای باتری، پارکینگ سعیدی وصفنارد، تالار پذیرایی پیام، بوستان شقایق و مسجد اعظم وصفنارد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید پژاوند تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس شهید پژاوند تهران است که در محله شهرک ولیعصر جنوبی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس شهید پژاوند تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ثامن قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید پژاوند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازیافت
  آیت الله سعیدی، بعد از طالقانی
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه
  پیغمبری، سجاد جنوبی، بین ندایی و امیری
 • ایستگاه اتوبوس سپیده
  بزرگراه آیت الله سعیدی، برادران بهرامی، سلیمانی (سپیده شمالی)، بین حمیدیان و میرزایی
 • ایستگاه اتوبوس سروری غربی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید پژاوند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید پژاوند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید پژاوند ندارد.
  neshan logo