info
عکس سوپر مارکت حقیقت
category

سوپر مارکت حقیقت محله گرگان، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت حقیقت

سوپر مارکت حقیقت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله گرگان تهران و خیابان قجاوند واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله گرگان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محمد، بیمارستان امام حسین (ع) و فلای بادکنک و همچنین دفتر پیشخوان دولت نامجو 1034، دزدگیر ماجیکار، داروخانه پیام، فست فود کارن و فروشگاه افق کوروش اجاره دار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو امام حسین، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت حقیقت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه ماکیان
  نامجو، عبداللهی، شکراللهی
 • اکسپرس مارکت شریعتی
  شریعتی، سلطانی
 • سوپرمارکت صفرزاده
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، باباخانلو، مینایی فر، اجاره دار، بین رجایی انارکی و غفاری
 • سوپرمارکت اسماعیل پور
  کفایی امانی، 17 شهریور، شاه علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمدحسین منصوری (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت حقیقت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت حقیقت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت حقیقت ندارد.
  neshan logo